nakliye ve gümrüklemeNAKLİYE VE GÜMRÜKLEME

Rusya ile yapılan ticaret hacminin artması ile birlikte, hava, deniz, nehir, karayolu ve demiryolu taşıma sistemleri de gelişmiştir. Müşterilerimize esas tavsiyemiz, gümrük müşavirlerimizle temasa geçerek, işleme başlamadan önce, yapacakları işlemin detaylarını (mal cinsi, özelliği, tutarı vs) belirterek bilgi temin etmeleridir. Toplam yapılacak harcamaların hesaplanması (yaklaşık gümrük hesabı da dahil) ve gerekli olan dokümanların, analiz/gözetim raporlarının, GOST sertifikaların neler olduğunun önceden öğrenilmesi açısından önemlidir. 

Müşterilerimize tavsiyemiz yasal gümrük mevzuatına uygun sistemlerle çalışmalarıdır. Bu, malın muhasebeleştirilmesi, nakledilmesi, depolanması ve satılması gibi sonraki aşamalarda kontrol kolaylığı ve kazanç sağlamaktadır. Müşterilerimizin Rusya’da kısa vadeli küçük kazançlar yerine, uzun dönemli sağlam adımlarla ilerleyecekleri yolu seçmelerini önermekteyiz.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

importers-distributersİthalatçı ve Distribütörler

wood_products2Ağaç Ürünleri

moscowMoskova

chainstoresZincir Marketler

chemicalsKimyasallar

st-petersburgSt Petersburg

regional-marketsBölgesel Pazarlar

groceryKuru Gıda

novosibirskNovosibirsk

shopsMağazalar

fruits-vegetablesMeyve ve Sebze

ekateringburgEkaterinburg

onlinemarketing Sanal Pazarlama

textilesTekstil

nizhny-novgorodNizhny Novgorod

fair-exhibitionsFuar ve Sergiler

leatherDeri Ürünleri

kazanKazan

NAKLİYE VE GÜMRÜKLEME KONULARINDA SORULARINIZ MI VAR? BİZİ ARAYIN.

Uzmanına Sorun

HAKLARINIZI KORUYORUZ

BERABER ÇALIŞALIM

Biz dünya çapında pazar lideri firmalar ile tek bir ekip gibi çalışıyor ve müşterilerimize mümkün olan en yüksek kaliteli hizmeti veriyoruz.

BİZE ULAŞIN