ticari danışmanlık

TİCARİ DANIŞMANLIK

Rusya pazarı, uluslar arası rekabete açık bir yapıya sahip olduğu için, markanızı ve kalitenizi ön plana çıkararak, orta vadeli bir planlama ile çalışmaya başlamaktayız. 

Ürün / hizmet portföyünüzün, Rus kültürü ve anlayışına göre yeniden gözden geçirilip, ambalaj, renk-stil konusunda gerekiyorsa değişiklikler yapılmasını önermekteyiz. Fiyatlandırma politikasını istikrarlı, uzun dönemli kalıcı-kazanç sistemi üzerine kurmaktayız. Bunun dışında “vur-kaç” türü taktiklerle bu pazarda ilerleme şansınızın olmayacağını özellikle belirtmekteyiz.

Pazarda konumlandırma (giriş ve yerleşme stratejilerinin tespitinde) aşamasında, hedef kitlenizin / müşterileriniz en yakın satış ve dağıtım noktalarına ulaşabileceği dağıtım kanallarını tespit etmekteyiz. Gerek Moskova ve gerekse ülkenin diğer bölgelerinin birbirinden çok farklı coğrafi, iklimsel, kültürel ve gelir düzey farklılıklarını dikkate almaktayız. Pazarlamanın 4 P’sinden daha fazla kriterin geçerli olduğu bu pazar yapısını göz önüne alarak, tecrübeli uzmanlarımızla tüm aşamalarda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

importers-distributersİthalatçı ve Distribütörler

wood_products2Ağaç Ürünleri

moscowMoskova

chainstoresZincir Marketler

chemicalsKimyasallar

st-petersburgSt Petersburg

regional-marketsBölgesel Pazarlar

groceryKuru Gıda

novosibirskNovosibirsk

shopsMağazalar

fruits-vegetablesMeyve ve Sebze

ekateringburgEkaterinburg

onlinemarketing Sanal Pazarlama

textilesTekstil

nizhny-novgorodNizhny Novgorod

fair-exhibitionsFuar ve Sergiler

leatherDeri Ürünleri

kazanKazan

TİCARİ KONULARDA SORULARINIZ MI VAR? BİZİ ARAYIN.

Uzmanına Sorun

HAKLARINIZI KORUYORUZ

BERABER ÇALIŞALIM

Biz dünya çapında pazar lideri firmalar ile tek bir ekip gibi çalışıyor ve müşterilerimize mümkün olan en yüksek kaliteli hizmeti veriyoruz.

BİZE ULAŞIN