danışmanlık

Danışmanlık

BİLGİ VE TECRÜBEYE ODAKLI ÇÖZÜMLER

2003 yılından beri Rusya’da faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Konularında tecrübeli ekiplerimizle, pazara yeni girecek firmalara, zaman, emek ve para tasarrufu sağlayarak, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmaktayız. 

Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaçlarını tecrübeli uzmanlarımızla kapsamlı şekilde analiz eder ve her müşteriye özel çözümler sunarız. Kuruluşumuzun ilk yıllarına göre hizmet verdiğimiz alanlar sürekli büyümektedir. Her sunduğumuz hizmette hız, doğruluk ve profesyonellik üst düzeyde tuttuğumuz ilkelerdir. Daima sadık olduğumuz gizlilik politikamız, her müşteri bilgisinin gizliliğini garanti eder. 

Müşterilerimizle güvene dayalı ortak işbirliğini geliştirmek ana hedefimizdir. Karşılıklı uyumlu çalışma sonucunda, sizlerin elde edeceği başarı, bizim başarımızın göstergesi olacaktır.

CFR olarak, Rusya ile ilgilenen tüm şirketlere , pazar araştırmasından, şirket kuruluşuna, gümrüklemeden, eleman teminine, rehberlikten, tercüme ve hukuksal destek alanlarına kadar birçok alanda hizmetlerimizle destek vermekteyiz. Amacımız kendi işine yoğunlaşan, uluslararası rekabeti göze alan firmalara, Rusya pazarına daha bilgili, bilinçli girmelerine yol göstermek ve bu ülkede sağlam bir konum kazanmalarına destek olmaktır.

PAZARA YÖN VEREN ÇOK FARKLI İŞ GRUPLARINDA YER ALDIK VE TECRÜBE KAZANDIK

Rusya önümüzdeki dönemde, krizle yeniden şekillenen dünya düzeni içersinde, mevcut doğal kaynakları, eğitimli işgücü ve sağlam altyapısı ile rekabetçi bir konumda olacaktır. Son on yıl içinde kapitalist ekonomiye geçişin sancıları yaşanmış, gerek şahsi mülkiyet ve gerekse pazar ekonomisi, bütün kurum ve organları ile oluşmuş, ülke dış dünyaya açılmıştır.

 

Hizmetlerimiz

TAAHHÜDÜMÜZ MÜŞTERİLERİMİZE DESTEK OLMAK, ONLARA EN İYİ PAZARLAMA  STARATEJİLERİNİ SUNMAK VE GERÇEK KÜRESEL HEDEF OLUŞTURMAKDIR

Yeniden yapılanma içinde olan Rusya pazarında, şu anda yer alan firma ve kuruluşlar, ilerki dönemde pazarda önemli bir oyuncu konumuna gelecek ve kendilerine ciddi anlamda büyüme imkanı sağlayacaklardır. Ana girdileri özellikle enerji, maden, metal ve orman ürünleri olan sektörler bu pazara girmekte daha istekli olmalıdırlar. Gerek hammadde kaynaklarına yakınlık ve gerekse uygun fiyatla sürekli temin edilebilir enerji imkanlarını dikkate alarak, seçimlerinde Rusya’yı öncelikle düşünmelidirler. 

Hizmetlerimiz

“Amacımız, Rusya pazarındaki rekabet koşulları altında güçlü konum elde etmeleri için müşterilerimize, sürekli ve güvenilir destek sağlamaktır.”
CFR RUSYA İÇİN DANIŞMANLIK