pazar araştırma

PAZAR ARAŞTIRMA

Rusya pazarına girerken, kulaktan dolma bilgilerle değil, çalışmayı planladığınız faaliyet konusunda ön / detaylı araştırma yaptırmakla işe başlamanızı önermekteyiz. Üretim, ticaret ve hizmet sektörlerinde uzmanlaşmış, tecrübeli elemanlarımız tarafından hazırlanan bu araştırmalar sayesinde, el yordamı ile karanlıkta yol bulmak yerine, pazarın yapısı / özellikleri ile kendi bünyenizi ve planlarınızı önceden karşılaştırma olanağınız bulunmaktadır. 

Bu araştırma raporları sonucunda, pazardaki rakiplere göre kendi güçlü ve zayıf yönlerinizi görmek, riskleri önceden hesaplayarak önlem alma ve planlarınızı değiştirme şansına sahip olmaktasınız. Veya araştırmanın neticesine bağlı olarak, pazara girme düşüncenizi ertelemek veya tamamen başka pazarlar aramak yoluna gidebilirsiniz. Bu araştırma için ayıracağınız bütçe, belki sizi ilerde çok daha büyük tutarları (gerek zaman, işgücü ve para olarak) kaybetmenizi önleyecektir.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

importers-distributersİthalatçı ve Distribütörler

wood_products2Ağaç Ürünleri

moscowMoskova

chainstoresZincir Marketler

chemicalsKimyasallar

st-petersburgSt Petersburg

regional-marketsBölgesel Pazarlar

groceryKuru Gıda

novosibirskNovosibirsk

shopsMağazalar

fruits-vegetablesMeyve ve Sebze

ekateringburgEkaterinburg

onlinemarketing Sanal Pazarlama

textilesTekstil

nizhny-novgorodNizhny Novgorod

fair-exhibitionsFuar ve Sergiler

leatherDeri Ürünleri

kazanKazan

RUSYA PAZARI KONULARINDA SORULARINIZ MI VAR? BİZİ ARAYIN.

Uzmanına Sorun

HAKLARINIZI KORUYORUZ

BERABER ÇALIŞALIM

Biz dünya çapında pazar lideri firmalar ile tek bir ekip gibi çalışıyor ve müşterilerimize mümkün olan en yüksek kaliteli hizmeti veriyoruz.

BİZE ULAŞIN